Dua Lipa zbulon më shumë rreth bashkëpunimit të ri

Dua Lipa zbulon më shumë rreth bashkëpunimit të ri

17:39, 28/09/2020

Dua Lipa po sjell edhe një tjetër duet me një artist të njohur.

Këtë e ka bërë të ditur vet artista ditë më parë përmes një postimi në rrjetet sociale, shkruan Syri.net Kosova.

Dua ka njoftuar se po sjell duet me Da Baby dhe bëhet fjalë për këngën “Levitating”.

Dua bëri të ditur se kënga e saj e re do të publikohet më 2 tetor dhe premton se kjo këngë do të jetë e suksesshme.

E së fundi ajo ka publikuar edhe një video ku zbulon pak më shumë rreth këtij projekti që kanë mbetur 4 ditë deri në lansim, derisa në pamje duket e mrekullueshme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Head to my @tiktok for the countdown to LEVITATING ???????? 4 DAYS!!!!

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco