Dalin për kafe në Prishtinë, djali i Veselit e quan vëlla djalin e Thaçit

Dalin për kafe në Prishtinë, djali i Veselit e quan vëlla djalin e Thaçit

17:21, 28/09/2020

Falë baballarëve të tyre, ata sot gëzojnë famë.

Bëhet fjalë për djalin e presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi dhe atë të liderit të PDK-së, Kadri Veseli.

Duket se dy të rinjtë gëzojnë miqësi të mirë, të paktën kështu flet fotografia e fundit e tyre e përbashkët.

Endriti dhe Klestori kanë dalë së bashku në një nga lokalet më të frekuentuara në Prishtinë për të pirë kafe, e djali i Veselit e quan atë të Thaçit, vëlla.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco