Robert Berisha prek me fjalët për të bijën, reagon Nora

Robert Berisha prek me fjalët për të bijën, reagon Nora

15:47, 28/09/2020

Këngëtari Robert Berisha, i bëri dedikim vajzës së tij në ditën ndërkombëtare të vajzave.

"Ti je dielli, hëna ime dhe gjithë yjet. Ti i jep kuptim jetës sime. Gëzuar ditën e bijave”, shkruan Roberti krah fotos ku shihet duke i dhuruar një puthje në ballë Renees.

Mirëpo, ajo çfarë ra në sy ishte fakti se në këtë foto mes shumë komentesh nuk ka munguar as komenti nga këngëtarja Nora Istrefi e cila shkruan: “Reneeja ime e bukur”.

Me sa duket, dhe pse dyshja kanë më shumë se një vit të ndarë, kur bëhet fjala për Renenë, ata janë një ekip.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco