Zbulohet kush është fatlumi që i mban dorën Dojna Memës

Zbulohet kush është fatlumi që i mban dorën Dojna Memës

15:10, 28/09/2020

Moderatorja Dojna Mema para pak kohësh i ktheu te gjithë sytë e ndjekësve nga ajo, pasi ndau në llogarinë e saj në Instagram ku shihej tek mbante dorën e një mashkulli.

Kurioziteti i fansave pas këtij postimi u shtua dhe sigurisht dyshimet ishin të shumta, dhe shumica prej tyre na çonin drejt një personi.

Me sa duket, personi që i ka vjedhur zemrën dhe i mban orën Dojnës është pikërisht këngëtari Vlashent Sata, për të cilin është përfolur më parë në lidhje me  një romancë të mundshme mes tij dhe moderatores.

Nga fotot e publikuara prej tyre në rrjetet sociale shohim se kanë qenë në të njëjtat vende dhe po ashtu në periudha të njëjta.

Nga dyshja akoma nuk ka një konfirmim., por a mund  të rastisin dy persona kaq shpesh në të njëjtin vend hde në të njëjtën kohë?!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco