Edhe Anxhelina tregon trupin në Dubai

Edhe Anxhelina tregon trupin në Dubai

15:04, 28/09/2020

Ato dikur nuk flisnin njëra me tjetrën.

Por, tashmë jo vetëm që flasin mes vete, por, Anxhelina dhe Beatrix edhe në pushim kanë shkuar së bashku, shkruan Syri Kosova.

Dy vajzat e tezës, kanë zgjedhur Dubain si destinacionin më të mirë për pushime.

Më herët, Bea publikojë foto me bikine, e një gjë të tillë tashmë e bëri edhe Anxhelina.

Ajo duket shumë seksi, derisa në pah vuri trupin bombastik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco