Me të pasmet në pah, Bebe Rexha më në fund na prezanton me të dashurin

Me të pasmet në pah, Bebe Rexha më në fund na prezanton me të dashurin

14:47, 28/09/2020

Prej kohësh, këngëtarja  Bebe Rexha është përfolur në media në lidhje me romancën  e saj me producentin Keyan Safyari.

Si fillim, Bebe e mbajti sekret lidhjen e saj , por me publikimin e një fotoje në rrjetin social Instagram, ku i uronte ditëlindjen të dashurit, nuk zgjati shumë dhe fansat e zbuluan dhe se për kë bëhej fjalë.

Keyan Safyari është producent, regjisor, fotograf, artist por edhe lojtar hokej.

Dhe me sa duket, Bebe vendosi më në fund , që të ndajë me publikun një foto të plotë të çiftit. Në një postim në InstaStory, Bebe pozon afër Keyan, ku duken të dy të veshur me të bardha dhe të lumtur krah njëri -jetrit.

Me sa duket Bebe ‘u dorëzua’ dhe më në fund vendosi të na prezantojë vetë ajo më portretin e partnerit.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco