Një femër tjetër ia fërkon të pasmet, Wanda Nara e zhveshur teksa bën masazh

Një femër tjetër ia fërkon të pasmet, Wanda Nara e zhveshur teksa bën masazh

11:03, 28/09/2020

Wanda Icardi ka provokuar sërish ndjekësit në rrjete sociale.

Gruaja e Icardit është shfaqur sërish provokuese në imazhet e fundit të publikuara në llogarinë e saj në Instagram.

Ato i ka realizuar teksa shihet e shtrirë dhe po i bën masazh një femër tjetër. Wanda ka treguar format e saj trupore gjysmë e zhveshur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco