Gjoksin apo të pasmet? Demi bombastike në të dyja

Gjoksin apo të pasmet? Demi bombastike në të dyja

11:00, 28/09/2020

Demi Rose po vazhdon ta ‘çmend’ rrjetin.

Në llogarinë e saj në Instagram, modelja bukuroshe ka hedhur një video dhe një imazh të ‘zjarrtë’, shkruan Syri Kosova.

Ajo në pah ka vënë edhe gjoksin bombastik, edhe të pasmet që i ka të tilla po ashtu.

Duke qenë se pozoi e u xhirua nga shtrati, Demi nuk i la fort vend imagjinatës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Meow ???? @fashionnova FashionNovaPartner

A post shared by Demi ???? (@demirose) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco