Luana e pa rezistueshme me pozat e reja për 'Guess'

Luana e pa rezistueshme me pozat e reja për 'Guess'

14:22, 20/09/2020

Luana Vjollca pozoi për markën “Guess”, kësaj radhe u shfaq e veshur në fustan të shkurtër.

Moderatorja e famshme shqiptare, Luana Vjollca, rikthehet me sesionin fotografik për markën e famshme “Guess”.

Ajo shfaqi format e saj bombastike, me një fustan të zi të shkurtër, që vinte në pah fizikun dhe dukej e parezistueshme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

L????????

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco