Arbana shoqëron Eduartin në xhirime dhe të gjithë sytë tek barku i rrumbullakosur

Arbana shoqëron Eduartin në xhirime dhe të gjithë sytë tek barku i rrumbullakosur

08:50, 20/09/2020

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani ka shoqëruar së fundmi partnerin e saj, Eduart Grishajn në projektet e tij kinematografike.

Arbana ka ndarë një foto me Eduartin gjatë xhirimeve të një projekti, duke zbuluar se ai është duke punuar për një film të ri.

“Duke bërë filma dhe fëmijë. Gjatë xhirimeve të ‘Sofia’ film i drejtuar nga artisti im i preferuar Eduart Grishaj. I uroj atij dhe të gjithë skuadrës shumë fat”, ka shkruar Arbana krah fotos ku në sy bie barku i rrumbullakosur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco