Pasioni për natyrën/ Kivanç Tatlitug harxhon shumën marramendëse

Pasioni për natyrën/ Kivanç Tatlitug harxhon shumën marramendëse

08:34, 20/09/2020

Aktori Kivanç Tatlitug pëlqen shumë të qëndrojë në natyrë, shkon shpesh në kamping dhe së fundmi ka vendosur të blejë një furgon.

Mediat turke bëjnë të ditur se Tatlitug ka harxhuar një shumë marramendëse për furgonin që përdoret për kamping kur shkon me bashkëshorten dhe miqtë e tij.

Aktori ka paguar 750 mijë lira turke për këtë mjet i cili në pamje të parë ngjan si furgon ushtrie.

Bateria e furgonit karikohet me fuqinë që merr motorri teksa është në lëvizje.

Tatlitug shpeshherë bën kamping edhe me aktorin Çagatay Ulusoy.

Ai ka gjithashtu edhe një makinë Range Rover dhe një Chevrolet.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco