Miley Cyrus vendosi t'i thotë të gjitha për ish-burrin. Rrëfen për aftësitë e tij në dhomën e gjumit

Miley Cyrus vendosi t'i thotë të gjitha për ish-burrin. Rrëfen për aftësitë e tij në dhomën e gjumit

15:35, 19/09/2020

Këngëtarja Miley Cyrus nuk ka qëndruar larg vëmendjes së mediave kohët e fundit.

Para pak ditësh, ajo ndau me ndjekësit një video në Instagram, tek dhuronte skena striptizmi dhe pozonte topless.

Ndëra së fundmi ajo pritet të publikojë dhe abumin e saj të shtatë.

Sipas “Mirror”, në një këngë të tij do të përmendet edhe ish-bashkëshorti i saj, Liam Hemsworth.

Këngëtarja 27-vjeçare u divorcua nga aktori 30-vjeçar në fillim të këtij viti.

Ajo çfarë e ktheu këtë në lajm është fakti se ajo do të flasë për të në dhomën e tyre të gjumit.

Nw rreshtin e parë të këngës, të titulluar :Win Some, Lose Some” (Fito Dikë, Humb Dikë), ajo këndon: “Natën e kaluar ishim si të gozhduar në arkivol, Zoti e di që ne ishim gati të vdekur. Nuk mund t’i numëroj të gjitha kohët që jam shtirur, falënderoj Zotin për mendimet në kokën time”.

Gjatë refrenit, ajo thotw: “Ti më njohe më mirë se kushdo, por më lëndove më shumë se kushdo, i dashuri im. Unë nuk mund të shtirem më”.

Kujtojmë që pas ndarjes nga Liam, Miley nisi një histori dashurie me Kaitlyn Carter përpara se të hidhej në krahët e Cody Simpson.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco