EMRI/ Arrestohet këngëtarja kosovare në Morinë, po hynte në Shqipëri e armatosur

EMRI/ Arrestohet këngëtarja kosovare në Morinë, po hynte në Shqipëri e armatosur

13:59, 19/09/2020

Eshte ndalur nga policia nje person në Morinë pasi kishte armë me vehte.

Policia Kufitare e Morinës ka ndaluar një shtetase kosovare, e cila ka tentuar të hyjë në Shqipëri, duke mbajtur një armë zjarri me vete.

Ndërkohë mesohet se ajo është një këngëtare kosovare dhe po drjetonte nje, makionë  “Audi”.

Gjatë kontrollit, këngëtares i është gjetur në çantën e dorës një armë zjarri pistoletë.

Mësohet se personi i nadaluar këngtëtarja Fjolla Morina, e cila ka qenë duke hyrë në Shqipëri me mjetin e saj tip “Audi Q7”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco