Si dy pika uji! Fahriye publikon foto të nënës së saj dhe habit me ngjashmërinë

Si dy pika uji! Fahriye publikon foto të nënës së saj dhe habit me ngjashmërinë

13:25, 19/09/2020

Aktorja mjaft e njohur turke Fahrye Evcen, me sa duket bukurinë e ka të trashëguar.

Pas një fotoje që u publikua në ‘Magazindizigundemi’ është mjaft e qartë se aktorja bukurinë e ka marrë nga nëna e saj. Ato ngjanë sa dy pika uji!

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco