Pa rroba dhe tepër e nxehtë! Wanda Nara pozon nga dhoma e gjumit

Pa rroba dhe tepër e nxehtë! Wanda Nara pozon nga dhoma e gjumit

13:05, 19/09/2020

Wanda Nara është një prej femrave më të përfolura në botën e futbollit dhe jo vetëm për punën si agjente e bashkëshortit të saj, Mauro Icardi.

Herë pas here, ajo nuk harron dhe vjen me foto shumë të nxehta të cilat i ndan me ndjekësit në llogarinë e saj në instagram.

Së fundmi duket se ajo është treguar shumë bujare dhe ka ndarë me ndjekësit një foto ku ka ekspozuar gjoksin e saj.

Duke pozuar nga dhoma e gjumit, me sutjena të bardha, të përbera vetëm nga disa shirita, duket se i hutoi të gjithë me sharmin dhe sensualitetin e saj.

 Wanda na ka kujtuar herë pas herë sa tërheqëse është por këtë rradhë ajo ishte më e qartë se kurrë!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco