Një ‘çokollatë’ si Luana Vjollca

Një ‘çokollatë’ si Luana Vjollca

13:03, 19/09/2020

Tri fotografi të reja i ka hedhur në Instagram.

E në këto foto, Luana Vjollca duket më seksi se kurrë më parë, shkruan Syri Kosova.

Ajo duket si një ‘çokollatë’ nga ngjyra e lëkurës dhe shumë bombastike te gjoksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

L ????????? @endritmertiri @arber_bytyqi_mua @kacilleshi @miranda_dupi ????????

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco