Diçka e madhe po vjen’ . Për çfarë e ka fjalën Olsi Bylyku?!

Diçka e madhe po vjen’ . Për çfarë e ka fjalën Olsi Bylyku?!

12:44, 19/09/2020

Olsi Bylyku tashmë i rikthyer në sezonin e ri të “ Klanifornia” ka nxitur jo pak kuriozitetin e ndjekësve me antë të një fotoje që ai ka ndarë në InstaStory.

Duket qartë se është një foto nga një studio muzikore , ku krahas së cilës shkruan:

“ Diçka shumë e madhe po vjen… më besoni”!

Ishte dhe partnerja e tij, Elgi,  e cila  u shpreh njëlloj pak ditë më parë, ku ajo ndau me ndjekësit një foto nga e njëjta studio dhe foli për një suprizë.

Egli ka studiuar për Kanto çfarë e bën të mundshme hipotezën e një bashkëpunimi mes tyre.

Nuk ka akoma një përgjigje konkrete nga dyshja por me sa duket, diçka e mirë po vjen!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco