Skerdi publikon baladën 'Amelia'

Skerdi publikon baladën 'Amelia'

12:30, 19/09/2020

Skerdi solli projektin e ri muzikor.

Skerdi Ago është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat marrin komente pozitive nga fansat e tij.

Ai ditë më parë kishte paralajmëruar projektin me titull “Amelia”, të cilin e solli të shoqëruar edhe me videoklip.

Për tekstin e këngës u kujdes vet Skerdi në bashkëpunim me Mumën, muzikën e bëri Skerdi, kurse për instrumentalin u kujdes Alandy dhe Edlir Begolli.

Për videoklipin u kujdes Jaydee, ndërsa prapa këtij projekti qëndron kompania RedBox Entertainment.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco