Miley fut dorën te 'zogu'

Miley fut dorën te 'zogu'

20:56, 19/09/2020

Njihet për veprimet që shpesh janë llogaritur si të ‘çmendura’.

Nëse ditë më parë doli duke vallëzuar e zhveshur, kësaj radhe Miley Cyrus është veshur, ani pse jo në mënyrë normale, shkruan Syri Kosova.

Në llogarinë e saj, këngëtarja dhe aktorja ka hedhur disa foto ku shihet se doli në rrjetë.

Duke zbuluar pak nga trupi, Miley edhe njëherë luajti me imagjinatën e njerëzve, pasi, futi dorën mes këmbëve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@iheartradio tomorrow more info on stories ???? #Iheartfestival2020 ???? @vijatm @muglerofficial

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco