Publikohet videoja kur Dua ishte e vogël

Publikohet videoja kur Dua ishte e vogël

11:32, 19/09/2020

Dua Lipa ka publikuar një video të realizuar gjatë fëmijërisë, ku shfaqet pranë shoqes së saj.

Në atë video, këngëtarja po lozte bashkë me shoqen, ndërsa të dyja ishin grimosur dhe kishin rregulluar këmbët.

Dikush po i filmonte dhe iu drejtohet me disa pyetje atyre, ndërsa Dua e vogël nuk hezitonte t’i përgjigjej në shqip.

Me këtë video, ajo shfrytëzoi rastin që ta uronte shoqen për ditëlindje, ndërsa i kujton me nostalgji ato kohë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco