Sulm me thikë në një shkollë në Gjerman, plagosen dy nxënës

Sulm me thikë në një shkollë në Gjerman, plagosen dy nxënës

15:19, 28/02/2024

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë në Gjermani, ku si pasojë e një sulmi me thikë kanë mbetur të plagosur dy nxënës.

Sipas informacioneve, të plagosurit janë dy nxënës  të moshës 9 dhe 10 vjeç.

I dyshuari, një  21-vjeçar është arrestuar menjëherë. Ende nuk dihet shkaku i kësaj ngjarjeje tragjike, ndërsa kanë nisur hetimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco