E rëndë/ Qëllohet për vdekje reperi 26 vjeçar

E rëndë/ Qëllohet për vdekje reperi 26 vjeçar

17:11, 07/11/2020

Reperi King Von ka ndërruar jetë, pas një përplasje me armë, në një klub në Atlanta.

TMZ raporton se përplasja ka ndodhur mes dy grupeve, jashtë klubit, që çoi më pas në përdorimin e armëve.

6 persona u qëlluan me armë zjarri, ku tre prej tyre ndërrun jetë nga plagët e marra, përshirë edhe reperin 26 vjeçar.

King Von ishte një reper në Atlanta, dhe kënga e tij e pare është publikuar në 2018 "Crazy Story"./K.H/Syri.net/ 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco