Ngjarje tragjike! Humb jetën fëmija i mitur, zbulohet arsyeja e frikshme

Ngjarje tragjike! Humb jetën fëmija i mitur, zbulohet arsyeja e frikshme

09:14, 30/08/2023
A+ Aa A-

Ishulli i Tinos në Greqi është tronditur pas vdekjes së një djali 3-vjeçar, i cili u mbyt me rrush.

Siç raporton cyclades24.gr, gjatë dhënies së ndihmës së parë të policisë, fëmija ka nxjerrë të paktën 2 kokrra rrush nga goja.

Ai u transportua me makinën e policisë në Qendrën Shëndetësore të Tinos.

Por tashmë ishte tepër vonë dhe fëmija dha frymën e fundit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco