Lajmi i fundit

FOTO/ Dy tërmete tronditin juglindjen, panik te banorët

Edi Rama ti rrojë Partisë

Edi Rama ti rrojë Partisë

Nga Avni Nezaj - 14/01/2019

Edi Rama Kryeministër

Edi Rama Kryetar i Partisë Socialiste

Edi Rama Kryetar i Grupit Parlamentar të PS, sepse Balla mban vetëm letrat

Edi Rama Kryetar Kuvendi sepse ai që është me letra e ka mendjen tek mbledhja e organizatës bazë të partisë.

Edi Rama kryeredaktor i mediave. ERTV...  “Xing me Ramën”, “Zonë me Ramën” ect.

Edi Rama, shef i legalizimeve, ndan çertifikatat ku të mundet.

Edi Rama Minister i Transportit, del shpesh e shikon rrugët që ka bërë Sali Berisha u bën edhe ndonjë vijë të bardhë.

Edi Rama kryetar bashkie, jep lejet e territorit.

Edi Rama Minister i Brendshëm, Lleshi ish këshilltar i ngushtë i tij.

Edi Rama kryetar i të gjithë gjykatave sepse s’ka asnjë gjykatë që funksionon normalisht.

Edi Rama Skenderbe, e tha Spiropali, edhe mund ta besojmë....

Edi Rama Kreprokuror, veçse i përkohëshëm edhe pak kohë, pasi e caktoi vetë mos të bjerë në sy....

Edi Rama protestues me stdudentët kundër vehtes së tij. U vetëdeklarua vetë pak ditë para vit të ri.

Tani Edi Rama Minister i Jashtëm, vetëm kjo i kishte ngelur

Edi Rama, ti rrojë partisë

Pritet që në ditët në vijim të vetëemërohet edhe President edhe Kryetar i opozitës...diktatura nuk është ndryshe...

© SYRI.net

Lexo edhe

Komentet

O Zot Shpetoje popullin tend 14/01/2019 14:31

Ky shkrim me jep shprese : paska edhe disa qe kuptojne se ne cfare situate jemi????!
Po paguajme nje administrate, (qeveri, parlament, gjykates... ) per te na nxire jeten.
Drita jeshile duket shume e zbehte.. fatkeqesisht.

ktvut14/01/2019 13:50

ehaa edi rama edhe po iku do gezoje duke thene talla karin me ndihmen e krietareve te evropes...rroft menefregizmi dhe alibia fituese e jetes qe eshte semundja e diktatures

Shto koment

Denonco