FOTO/ Aparatet fiksojnë raste të sikletshme të njerëzve

FOTO/ Aparatet fiksojnë raste të sikletshme të njerëzve

21:06, 29/07/2021
A+ Aa A-

Ata kanë menduar se askush nuk e ka pasur mendjen se çfarë po bënin, por se e kishin totalisht gabim.

Edhe ju mund të keni qenë në momente të sikletshme si këta në foto.

Shikoni këta njerëz dhe kafshë në momente vërtetë sikleti.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco