Në pamje të parë duken si çift i zakonshëm, por historia e tyre është e pabesueshme

Në pamje të parë duken si çift i zakonshëm, por historia e tyre është e pabesueshme

13:05, 28/09/2020
A+ Aa A-

Një nga çiftet më të famshëm në botë, është padyshim çifti në fjalë, ky çift zgjodhi babain për të sjellë një fëmijë në jetë.

Danna Sultana dhe Esteban Landrau u bënë prindër të një djali për herë të parë.

Por, padyshim që ky ngelet një nga çiftet më të veçanta në historinë e njerëzimit.

Danna Sultana ka lindur mashkull por identifikohet si femër ndërsa partneri Esteban Landrau ka lindur femër por e identifikon veten si mashkull.

Të gjithë u njohëm me çiftin, kur ky i fundit  bëri publike fotot nga shtatëzania, e cila sigurisht nuk ishte aspak e zakonshme për sytë e publikut.

“Ti erdhe në jetën time për të më mësuar të dua pa kushte ", shkroi Danna krah fotos ku shfaqej me të birin.

Ata e quajtën djalin Ariel dhe janë shprehur se me ardhjen e tij në jetë, ata janë shumë të lumtur.

Nërkohë që fotot po bëjnë xhiron e rrjetit, siç pritej, reagimet nga ndjekësit ishin të shumta. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco