Lajmi i fundit

Zbardhet krimi/ ‘Donte të më fejonte’, vajza vret babanë në Durrës

Shembja e kalçetos në Sarandë, ja kush është i riu që humbi jetën

Shembja e kalçetos në Sarandë, ja kush është i riu që humbi jetën

22:30, 04/07/2022
A+ Aa A-

I riu në foto është 22-vjeçari Armando Kazma i cili humbi jetën këtë mbrëmje në Sarandë pasi struktura mbrojtëse e kalçetos u shemb duke e zënë poshtë.

Fillimisht i riu u dërgua në spital për ndihmë mjekësore por nuk i mbijetoi plagëve të marra ndërsa kanë nisur hetimet.

Sipas raportimeve struktura metalike e kalçetos u shemb si pasojë e erës së fortë dhe motit të keq që përfshiu qytetin bregdetar këtë mbrëmje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco