FOTO+EMRI/ U shemb kalçetoja dhe u godit nga hekurat, ndërron jetë 22-vjeçari në Sarandë

FOTO+EMRI/ U shemb kalçetoja dhe u godit nga hekurat, ndërron jetë 22-vjeçari në Sarandë

21:51, 04/07/2022
A+ Aa A-

Ka ndërruar jetë në spitalin e Sarandës 22-vjeçari Armando Kazma i cili mbeti i plagosur këtë mbrëmje pasi hekurat e strukturës së kalçetos u shembën si pasojë e motit të keq në qytetin bregdetar.

Siç shihet edhe në pamjet e siguruara nga Syri.Net struktura mbrojtëse e kalçetos është shembur duke goditur të riun.

Menjëherë ai u dërgua në spital por nuk i mbijetoi plagëve të marra.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco