Vdes gruaja në Prizren, pretendohet se nuk iu dha trajtim mjekësor

Vdes gruaja në Prizren, pretendohet se nuk iu dha trajtim mjekësor

10:12, 22/05/2024

Një burrë ka informuar se viktimës femër kosovare nuk i është dhënë trajtim mjekësor dhe si pasojë viktima ka vdekur pas një kohe të shkurtër.

Rasti ka ndodhur në Komunën e Prizrenit, të martën. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Ky rast po hetohet si mosdhënie e ndihmës mjekësore.

 


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco