FOTO/ Kampionati i Lojës me Kapuça në Kaliqan të Kosovës

FOTO/ Kampionati i Lojës me Kapuça në Kaliqan të Kosovës

19:55, 25/02/2024

Kampionati i Kosovës në Lojën me Kapuça është tradicional dhe zyrtarisht këtë vit, është zhvilluar kampionati i dytë. Ndiqni pamjet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco