Tjetër ngjarje tronditëse në Kosovë, shtatzëna lind para kohe për shkak të dhunës nga burri

Tjetër ngjarje tronditëse në Kosovë, shtatzëna lind para kohe për shkak të dhunës nga burri

19:13, 04/12/2023

Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të hënë në Prishtinë, ku një grua shtatzënë është dhunuar rëndë sa u detyrua të lindë para kohe foshnjën e saj.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në Prishtinë, teksa e reja është paraqitur në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës me shenja dhune të rënda.

Ndërhyrja e mjekëve ka shpëtuar foshnjën dhe nënën e saj, ndërsa më pas është njoftuar dhe policia për shkak të shenjave të dhunës që janë gjetur në trupin e gruas.

Policia ka nisur hetimet dhe po merr në pyetje burrin që ka dhunuar gruan e re.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco