Kosovë/ Asnjë humbje jete dhe 15 raste të reja me Covid në 24 orë

Kosovë/ Asnjë humbje jete dhe 15 raste të reja me Covid në 24 orë

15:08, 16/10/2021

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 raste të reja me COVID-19.

Raste vdekje nuk janë regjistruar.

MSh’ja ka njoftuar edhe për shërimin e 56 pacientëve.

Aktualisht në gjithë vendin janë 745 raste aktive.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco