VIDEO/ Thyen xhamin e makinës për një sekondë, merr çantën dhe ikën…

VIDEO/ Thyen xhamin e makinës për një sekondë, merr çantën dhe ikën…

10:13, 09/07/2019

Nuk janë të rralla rastet kur thyhen xhamat e veturave me qëllime për të vjedhur gjërat e vlershme brenda saj port ë rralla janë pamje të tilla si këto në videon e mëposhtme.

Pamjet janë bërë virale në internet teksa sipas mediave kosovare ngjarja ka ndodhur në qytetin e Prizrenit ku një person ka thyer xhamin e një veture dhe ka vjedhur një qantë që ndodhej brenda saj.

Thuhet se rasti ka ndodhur në parkingun e “Abi Çarshia” në Prizren. Përmes kësaj videoje mund të shihet se si ai person kryen vjedhjen pasi qëndron për më shumë se një minutë duke ‘studiuar terrenin’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco