Këto janë rezultatet preliminare të zgjedhjeve në veri

Këto janë rezultatet preliminare të zgjedhjeve në veri

07:19, 20/05/2019
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet preliminare të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar komune në Leposaviq, Zubin Potok, Zveçan dhe Mitrovicë e Veriut, sipas së cilave, kandidatët e Listës Serbe kanë marrë mbi 90 përqind të votave.
ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco