Blero dhe Afrona flirtojnë në Instagram? Ja veprimi që i bëri 'lëmsh' të gjithë

Blero dhe Afrona flirtojnë në Instagram? Ja veprimi që i bëri 'lëmsh' të gjithë

15:36, 22/06/2024
A+ Aa A-

U bënë dy vite që Blero dhe Afrona i kanë ndarë rrugët me njëri-tjetrin mirëpo se ç’po kurdiset në këtë mes…

Image

Pasi realizuan një podcast “të ndjerë”, i cili nuk u publikua asnjëherë, pak më vonë Blero njoftoi pjesëmarrjen dhe detajet për performancën e tij në “Alba Festival”, mirëpo në seksionin e komenteve ra në sy një detaj.

 

Ishte Afrona ajo e cila kishte lënë një koment, duke i uruar fat në pjesëmarrjen e tij e duke i thënë që “ta digjte” skenën.

Image

Ndërsa Blero i përgjigjet: “Nëse nuk vjen ti nesër se ‘knoj’ këngën tënde”.

U deshën vetëm këto dy komente që rrjeti të bëhej lëmsh, duke ngritur pikëpyetje për marrëdhënien e tyre. Epo mbetet për t’u parë…


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco