'Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën' – Sara Hoxha i jep përgjigjen epike ndjekëses

'Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën' – Sara Hoxha i jep përgjigjen epike ndjekëses

19:48, 03/10/2023
A+ Aa A-

Blogerja e njohur shqiptare, Sara Hoxha, është një emër mjaft i komentuar në rrjete sociale.

Ajo ndiqet nga mijëra njerëz vetëm në Instagram dhe tashmë është shumë e pëlqyer.

Bukuroshja së fundmi u ka dhënë ndjekësve hapësirë të pyesin më shumë rreth opsionit ‘pyetje-përgjigje’.

Njëra nga ndjekëset komentoi paraqitjet e partneres së Ledri Vulës, së cilës nuk hezitoi t’i kthente përgjigje.

“Pse ekstrem zhveshur rri çfarë shembulli je për vajzën?”, ishte pyetja e parashtruar.

Ndërkohë që Sara u përgjigj: “Shembulli më i mirë për atë të kuptoj që jeta është e saj dhe mund të bëj çfarë t’i dojë qejfi”.

Ajo ndryshe është prej vitesh bashkë me reperin Ledri Vula, me të cilin ka dhe një vajzë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco