Lajmi i fundit

LIVE/ 'Krenaria e Trashëgimisë', 'Brain Gain' në PD, aktivitet me rastin 111 vjetorit të Pavarësisë

'Ecën si pulë', Përdoruesit e Twitter tallen me Paris Hilton për ecjen e saj në pasarelë

'Ecën si pulë', Përdoruesit e Twitter tallen me Paris Hilton për ecjen e saj në pasarelë

19:37, 03/10/2023
A+ Aa A-

Paris Hilton u shfaq në pasarelë për spektaklin e Mugler në Javën e Modës në Paris dhe komentuesit nuk i kursyen talljet në rrjetet sociale.

Arsyeja e talljeve ishte mënyra e ecjes së saj, e cila u cilësua si “ecja e pulës”.

“Kështu eci unë kur dua të vërtetoj se nuk jam e dehur”, shkruan një komentuese në platformën “X”.

“Pse ecën si pulë kjo?”, pyet një tjetër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco