Eneda Tarifa rikthehet në ekran, ja ku do ta shohim së shpejti këngëtaren

Eneda Tarifa rikthehet në ekran, ja ku do ta shohim së shpejti këngëtaren

19:31, 03/10/2023
A+ Aa A-

Pas një pushimi të gjatë, Eneda Tarifa ka vendosur t’i rikthehet punës dhe së shpejti do ta shohim në ekran në rolin e moderatores.

Sipas InfoMedia Albania, këngëtarja e njohur do të moderojë formatin e suksesshëm “Këngë Moj” në sezonin e ri. Spektakli “Këngë Moj” transmetuar në Vizion Plus prej dy vitesh, me moderatore Klea Hutën.

Spektakli përcjell këngën e bukur shqiptare, si atë tradicionale, popullore e qytetare, ashtu dhe muzikën e lehtë. Emra si Eli Fara, Aurela Gaçe, Irma Libohova, Artiola Toska, Remzie Osmani, Aleksander Gjoka, Eranda Libohova, Ylli Baka, Bujar Qamili, e deri tek më të rinjtë si Aurel Thëllimi, Marsela Çibukaj, Juliana Pasha, Era Rusi, Ervis Behari etj, kanë qenë pjesë e këtij spektakli.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco