Marton djalin, Cekja nuk i mban dot lotët! Pamje nga dasma

Marton djalin, Cekja nuk i mban dot lotët! Pamje nga dasma

18:26, 03/10/2023
A+ Aa A-

Sejfulla Myftari aktori i njohur i humorit ose siç njihet ndryshe për publikun, “Cekja” së fundmi kishte një rast gëzimi në familjen e tij. Aktori ka martuar djalin e tij dhe pamjet e dasmës po bëjnë xhiron e rrjetit.

Duket se ata kanë zgjedhur një ceremoni martesore tradicionale shqiptare dhe atmosfera ka qenë shumë e bukur.

Nga pamjet duket se ishte një dasmë e madhe me shumë të ftuar.

Nuk kanë munguar as fytyrat publike kryesisht kolegët e aktorit të mirënjohur.

 

@kejvi.photography #cekjaberatit #berati  #dasmashqiptare  #wedding  #weddingmoments  #albania  #dasmashqiptare🇦🇱🇽🇰  #moments ♬ original sound - Photography

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco