Kim Kardashian merr vëmendje me një xhaketë të vjetër ‘Chanel’, e cila vlen më shumë se dhjetë mijë euro

Kim Kardashian merr vëmendje me një xhaketë të vjetër ‘Chanel’, e cila vlen më shumë se dhjetë mijë euro

12:29, 29/09/2023
A+ Aa A-

Kim Kardashian mori vëmendje me një paraqitje të frymëzuar nga ‘Barbie’, teksa doli për një shëtitje në New York të enjten.

Nëna e katër fëmijëve, 42 vjeçare, dukej elegante me një xhaketë të shkurtër ‘Chanel’ – e cila është nga koleksioni i “Barbie” ‘Pranverë/Verë’ 1995 i markës luksoze.

Kim shfaqi belin e saj të tonifikuar me trikon rozë dhe të zezë nga marka ikonë franceze.

Image

Xhaketa ‘Chanel’ e Kim përmban një jakë të zezë si dhe kopsa përgjatë xhepave.

Ajo po ashtu përmbante butona të zbukuruar me logon e ‘Chanel’ në ngjyrë ari dhe të zezë.

Artikulli i rrallë i koleksionistit thuhet se vlen 11.000 – 14.000 euro.

I ndjeri Karl Lagerfeld projektoi koleksionin ikonik “Barbie” që debutoi në pistat në 1995.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco