Rihanna dhe Asap Rocky na prezantojnë për herë të parë me djalin e tyre të dytë

Rihanna dhe Asap Rocky na prezantojnë për herë të parë me djalin e tyre të dytë

19:17, 19/09/2023
A+ Aa A-

Rihanna dhe A$AP Rocky i kanë prezantuar botës për herë të parë djalin e tyre të dytë, Riot, me album fotosh familjare, gati dy muaj pas lindjes së vogëlushit.

Çifti ka publikuar fotot ku shfaqen të katërt së bashku, ndërsa Asap mban vogëlushin e porsalindur, kurse Rihanna djalin e tyre 1 vjeçar, RIZA.

Dy këngëtarët më të dashur për publikun u shfaqën plot stil duke u kombinuar me njëri-tjetrin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco