FOTOT/ Sulmohet Zhaklin Lekatari, i thyejnë xhamat e makinës gjatë natës në parking

FOTOT/ Sulmohet Zhaklin Lekatari, i thyejnë xhamat e makinës gjatë natës në parking

12:22, 26/04/2023
A+ Aa A-

Opinionistja Zhaklin Lekatari ka rënë pre e një sulmi sot.

Persona të paidentifikuar kanë gjetur mjetin e Lekatarit në një nga parkingjet tek stadiumi Dinamo.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po kryhen hetime.

Ngjarja vjen vetëm një ditë pas debateve të forta që u zhvillua në ‘primen’ e Big Brother një natë më parë.

Në fotot e publikuara nga JOQ, Lekatari shihet tesa ngushëllohet nga një mikeshë e saj.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco