Bruno Revolt sjell ‘I don’, super këngë dhe klip

Bruno Revolt sjell ‘I don’, super këngë dhe klip

11:10, 18/09/2021
A+ Aa A-

Koha për më shumë ritëm dhe stil, pas këngës kushtuar dashurisë reale. 

Artisti nga Shqipëria Bruno Revolt ka ardhur me projektin më të ri ndryshe nga kënga që e solli gjatë verës. 

 

Kënga më e re që sapo është publikuar e që ka nisur të pritet mjaft mirë që në orët e para të publikimit quhet "I don". 

Publikimi i videos mjaft të bukur nga Max Production e gjeni në kanalin e tij muzikor BrunoRevoltOfficial, ndërsa producent i këtin projekti është Jeris Kaso, vija melodike krijuar nga vetë Bruno Revolt dhe Muma, teksti nga Muma, mix-master nga Alandy. 

 

Këngën e gjeni dhe mund ta shtoni në hitet e juaja të momentin në linkun më poshtë. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco