FOTO/ Modelja yll që ndiqet nga 12 milionë persona

FOTO/ Modelja yll që ndiqet nga 12 milionë persona

22:42, 17/06/2019

Amanda Lee është një modele Instagrami që ka plot 12 milionë ndjekës vetëm falë të pasmeve. 33-vjeçarja poston në rrjetin social foto dhe video nga stërvitja për muskujt e fundshpinës.

Amanda tregon se fotot e të pasmeve të famshme ia bën nëna. Fotoja më e pëlqyer ka më shumë se 600 000 like.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco