FOTO/ Ervini i Big Brother marrëzisht i dashuruar.Njihuni me bukuroshen që ja ka rrëmbyer zemrën

FOTO/ Ervini i Big Brother marrëzisht i dashuruar.Njihuni me bukuroshen që ja ka rrëmbyer zemrën

14:00, 11/01/2019

Për Ervin Zyfin, ish banorin e “Big Brother Albania”, 2019-a nuk mund të niste më bukur.

Ai ka zbuluar për “Panorama Plus”, se tanimë vendosi të hidhte një hap më tej në jetën e tij, duke i propozuar për fejesë vajzës me të cilën është i dashuruar.

Të dy jetojnë në Amerikë dhe siç raporton “Panorama Plus”, Ervini punon në ” Building remodeling Manhattan”, një agjensi e specializuar për rimodelimin e apartamenteve, shkollave, hoteleve, restoranteve etj.

Image

Nga ana tjetër e fejuara e tij punon si drejtoreshë e burimeve njerëzore në një kompani. Mësohet se ata janë njohur nga një shoqëri e përbashkët dhe që prej asaj dite, ata janë bashkë.

Image

Unaza që i propozoi është ar i bardhë me 3 karat diamante.

“Çmimi s’ka rëndësi, por di të them që ajo meriton edhe më shumë se kaq. Është shqiptare, bashkëjetojmë dhe jemi shumë mirë me njëri-tjetrin. Përmbledhja në një frazë e dashurisë sonë është: ‘Çdo histori dashurie është e bukur, por kjo e jona është e preferuara!’” -shprehet Ervini.

Pyetur nëse ka menduar për martesën, Ervini është shprehur se i pëlqen t’i bëjë hapat avash- avash.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment