Këmbimi valutor 25 prill/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Këmbimi valutor 25 prill/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

08:22, 25/04/2023
A+ Aa A-

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 100.4 lekë dhe do të shitet me 101.7 lekë.

Monedha evropiane vazhdon të jetë në nivelet me të ulëta. Sot një euro do të blihet me 111 lekë dhe do të shitet me 111.8 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 112.6 lekë dhe do të shitet me 113.5 lekë, ndërsa paundi britanik do të blihet me 124.6 lekë dhe do të shitet me 126 lekë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco