'Makina elektrike, apartament dhe...'/ Big Market shpërndan dhuratat e shorteut të fundvitit

17:58, 04/02/2023
A+ Aa A-

Rrjeti më i madh i supermarketeve në Shqipëri, Big Market ka shpërndarë dhuratat e shorteut të fundvitit, i cili zgjati nga data 15 nëntor deri më 15 janar.

Çdo klient që ka kryer blerje mbi 3 mijë lekë përgjatë kësaj periudhe është bërë automatikisht pjesë e shorteut, prej të cilit u fituan 50 kupona blerje me vlerë 500 euro, 5 Iphone 14 pro max, 3 makina elektrike dhe çmimi i madh një apartament. 

Fituesja e apartamentit 2+1 në zonën e Freskut në Tiranë, nuk i fshehu emocionet për çmimin, si dhe kënaqësinë e të qenit kliente besnike e Big Market.  

Krahas produkteve cilësore, klientët e Big Market gjithmonë janë shpërblyer me dhurata, ndaj mos humbisni asnjë shorte të Big Market për t’u bërë edhe ju fitues. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco