Porosite online shportën ushqimore në Bli.ecomarket.al

Porosite online shportën ushqimore në Bli.ecomarket.al

13:18, 14/03/2020

Rrjeti i marketeve Eco Market në kuadër të situatës së krijuar prej COVID-19, ka ndërtuar një platformë të porosisë online (http://bli.ecomarket.al/) për të gjithë gamën e produkteve të saj me të njëjtat çmime si në dyqanet fizike të saj.

Eco Market i gjendet pranë qytetarëve në të gjithë Shqipërinë përmes bashkëpunimit me shërbimin postar Albanian Courier, për të plotësuar nevojat e tyre ushqimore pa dalë nga shtëpia përmes porosisë online në portalin: http://bli.ecomarket.al/

Qëndro në shtëpi, Eco Market vjen tek ti në këto ditë të vështira.

Porosit shportën tënde ushqimore kudo që të ndodhesh.

Pagesa me para në dorë në momentin e dorëzimit të porosisë.

Për porosi kontaktoni në këto numra:

068 48 43 444 dhe 068 54 87 777 ose në WWW.BLI.ECOMARKET.AL

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco