Kursi i këmbimit valutor, euro dhe dollari sot, 9 korrik 2019

Kursi i këmbimit valutor, euro dhe dollari sot, 9 korrik 2019

07:58, 09/07/2019

Kursi i këmbimit valutor për sot, sipas Bankës së Shqipërisë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco