Kursi i këmbimit valutor, euro dhe dollari sot

Kursi i këmbimit valutor, euro dhe dollari sot

15:17, 14/09/2018

Kursi zyrtar i këmbimit valutor sipas Bankës së Shqipërisë sot:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment